PNS Shine like a Diamond Collection Box BESCHADIGD

Artikel 38 van 123
€ 199,95 € 150,00 (exclusief btw)
Overzicht

Let op: helaas is tijdens het transport een aantal dozen beschadigs geraakt, zie foto hierboven een voorbeeld. Sommige kunmen geplakt worden, sommige blijft schade houden.

 De schade zit op de hoekje(s) van de boven deksel doordat deze erop gedrukt wordt.

De prijs is 10 euro goedkoper bij aankoop van deze beschadigde box met inhoud en mag niet retour gestuurd worden. We pakken random box van de beschadigingen en kunnen niet de beste eruit zoeken voor deze prijs...!

 

Dit artikel bevat de gehele collection Shine like a Diamond van 24 reflective glitters, welke verpakt is in een handige opberg box met kleurenkaart al voorzien van de kleuren tips. 

 

LET OP: De box deksel valt over de box heen, zet er niet iets zwaars op dan drukt het door !

 

PNS GELPOLISH SHINE LIKE A DIAMOND

Vrij van de volgende ingredienten: HEMA, Di-Hema, TPO.

Uiteraard Vegan & Cruelty free

 

-Inhoud: + 10ml

-Uithardings Tijd:  UV-120sec.  LED-60 sec. bij minimaal 36W 

-Viscositeit: Medium structuur gelpolish, deze brengt u dan ook dun en zwevend aan.

-Dekking: 100%. De Shine like a Diamond zijn dekkende kleuren. Lak ze ten alle tijden in 2 dunne laagjes.

LET OP: Kleuren kunnen ten alle tijden afwijken, door de instelling van uw monitor/beeldscherm, open daarom altijd het artikel om te kijken of er meer foto´s beschikbaar zijn, in de meeste gevallen zijn er wel foto's van color pops beschikbaar.

 

Belangrijk:

  • Voor u begint: Rol de fles altijd goed door de hand palmen heen om zo de pigmentatie goed te verdelen of gebruik de nail polish shaker voor de beste kleur menging.
  • Werk altijd met flesjes die op kamer temperatuur zijn, net nieuw binnen gekomen flesjes eerst laten staan...!
  • Ga niet buiten of vlak bij een raam uw nagels doen, uv licht doet uw producten uitharden.
  • Zet nooit flesjes bij uw uv-led lamp, het product gaat hard worden.
  • Gelpolish donker en koel bewaren, en zorg ervoor dat er geen daglicht bij kan komen.
  • Flesjes goed dicht draaien, bij iets open komt er lucht bij en is uw polish minder lang houdbaar
© 2012 - 2026 Nagelproduct.nl | sitemap | rss